Preskočiť na obsah

Oznam-Výjazdové očkovanie proti ochoreniu COVID-19 v našej obci dňa 15. 12. 2021

Zverejnené 12.11.2021.

Kategória

Oznamujeme občanom, že Poliklinika Sabinov n.o. uskutoční v našej obci výjazdové očkovanie proti ochoreniu COVID-19 dňa:

15. decembra 2021 (t. j. streda)

v čase od 14:45 hod. do 15:55 hod.

a to v sále Kultúrneho domu Bajerovce.

Očkovať sa budú:

  • záujemci o dávku NOVEJ JEDNODÁVKOVEJ VAKCÍNY Janssen odspoločnosti Johnson & Johnson
  • záujemci o I. dávku vakcíny Pfizer alebo Moderna
  • záujemci o II. dávku vakcíny Pfizer alebo Moderna (I. dávku nemuseli dostať na výjazdovom očkovaní od Polikliniky Sabinov n.o., ale hocikde inde, dôležité je, aby bol splnený interval 21 až 40 dní od podania I. dávky v akomkoľvek očkovacom centre na Slovensku)
  • záujemci o III. dávku vakcíny Pfizer alebo Moderna s tým, že musia spĺňať podmienky-v prípade zdravého človeka bez závažnej diagnózy musí prejsť aspoň 6 mesiacov od II. dávky vakcíny, v prípade človeka s vážnou zdravotnou diagnózou musia ubehnúť aspoň 4 týždne od II. dávky vakcíny, platí pre občanov od 18 rokov

Očkujú sa občania 18 rokov + s neobmedzenou hornou vekovou hranicou. Stačí sa dostaviť na miesto, je potrebné mať so sebou občiansky preukaz.