Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Bajerovce.

Zber veľkoobjemového odpadu

Obec Bajerovce oznamuje, že od dňa 4. 5. 2022 prebieha zber veľkoobjemového odpadu. Na tento zber je pri budove kultúrneho domu pristavený veľkokapacitný kontajner. Do veľkoobjemového odpadu patrí, napr. starý nábytok, skrine, sedacie súpravy, matrace, postele a pod. Zber veľkoobjemového odpadu bude ukončený po naplnení kontajnera. Ďalší zber veľkoobjemového odpadu sa uskutoční v jeseni.

Pomoc Ukrajine

Mesto Lipany sa obracia na Vás s prosbou o finančnú pomoc na zakúpenie liekov pre Centrálnu nemocnicu v Chuste (partnerské mesto Lipian), ktoré nás o túto pomoc požiadalo. Finančný dar môžete zaslať na transparentný účet Lipany – Pomoc Ukrajine SK93 0200 0000 0045 6908 3654. Ďakujeme za Vašu pomoc.

Pozdrav starostu

Mily i čestvovany damy i panove, žyteli i navščevnici sela Bajerivci! Prijmyte naše serdečne pozdraviňa, žyčiňa dobra, ščasťa, zdravja i Božoho blahosloviňa ku prychodu Novoho roku. Naj rik 2022 bude napovnenyj duchom porozumiňa i ľubvi. Ďakijeme, že ste vjedno s nami. CHRISTOS RAŽDAJETSJA!

Núdzový stav a zákaz vychádzania od 25. 11. 2021 + výnimky

Úrad vlády SR – núdzový stav a zákaz vychádzania od 25. 11. 2021 + výnimky Oznamujeme občanom, že vo Vestníku vlády SR – 24. 11. 2021 boli zverejnené Vyhlášky hlavného hygienika SR k súčasným opatreniam epidemiologickej situácie. Vyhláška č. 261 Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných… Čítať viac